Ημερολόγιο

Απρίλιος.2024
12
Παρασκευή
21:27
BuaXua Calendar

Επισκέπτες

Σήμερα 62

Εβδομάδα 389

Μήνας 2971

Σύνολο 473731

Το περιοδικό μας...

Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων για το Δ.Σ. και τα Συλλογικά Όργανα της Π.Ο.ΑΞΙ.Α.

Γνωρίζεται ότι κατατέθηκαν νομότυπα μέσα στις προβλεπόμενες από το καταστατικό και το ανωτέρω σχετικό, ημερομηνίες – προθεσμίες, οι παρακάτω υποψηφιότητες ανά συνδικαλιστική παράταξη για το Δ.Σ. και τα Συλλογικά Όργανα της Π.Ο.ΑΞΙ.Α., κατά τις αρχαιρεσίες που θα διενεργηθούν στις 24 Νοεμβρίου 2021, στο 31ο Εκλογοαπολογιστικό Συνέδριό μας και σύμφωνα με τα οριζόμενα στο Ν. 3938/2011.

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των υποψηφίων των Ενώσεών σας.

ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

Ε.Σ.Κ.Α.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Α/Α'

ΑΒΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΟΑ

2

Α/Υ

ΑΖΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3

Α/Α'

ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Δ.ΑΜ.ΔΡΑΣΗΣ/ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΙΧ.

4

Α/Α'

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΤ ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

5

Α/Α'

ΒΑΝΑΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΤ ΜΕΓΑΡΕΩΝ

6

Α/Α'

ΒΕΛΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΔΠEΕΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.

7

Α/Υ

ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑ ΔΡΑΜΑΣ/ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

8

Α/Β'

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Δ.ΑΜ.ΔΡΑΣΗΣ/ΟΜ.ΖΗΤΑ

9

Α/Υ

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Α' ΑΔ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10

Α/Β'

ΚΑΡΑΚΟΥΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11

Υ/Β'

ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α’ ΤΤ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

12

Α/Y

ΜΠΑΚΑΛΩΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΓΔΠΕΕΣ

13

Α/Υ

ΜΠΡΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τ.Α.Δ. ΛΑΜΙΑΣ

14

Α/Δ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΥΠΟΔ. ΑΣΦΑΛ. ΑΘΗΝΩΝ

15

ΤΑΞ.

ΝΤΟΥΪΤΣΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΓΔΠΕΕΣ/ΥΑΒΕ

16

Α/Δ

ΠΕΤΡΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ.Α. ΑΕΡΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ

17

Α/Υ

ΠΛΕΣΣΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΕΠΑΔΔΕ

18

Α/Β'

ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΑΕΕΒ

19

Α/Α'

ΤΣΟΚΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΔΠΕΕΣ/ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

20

Α/Υ

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΑΠΙΟΣ

ΓΕΠΑΔ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

         

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 
         

1

Α/Α'

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΜ. ΜΕΤ. ΔΙΚ. ΛΑΜΙΑΣ

2

Α/Α'

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΠΑΔ ΑΜΘ

3

Υ/Β'

ΛΟΥΚΕΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΗΣ

Γ.Α.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.

4

Α/Α'

ΣΙΓΚΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΥΠΑΑΕΣ/ΤΜ.ΠΡ.ΑΛΛ.ΑΞΙΩΜ.

         

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΑ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

         

A.

ΑΝΩΤΕΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

1

Α/Α'

ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Δ.ΑΜ.ΔΡΑΣΗΣ/ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΙΧ.

2

Α/Α'

ΒΕΛΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΔΠEΕΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.

         

B.

ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

1

Α/Β'

ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΑΕΕΒ

2

Α/Α'

ΤΣΟΚΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΔΠΕΕΣ/ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

         

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΤΕΑΠΑΣΑ.

 
         

1

Α/Α'

ΓΟΥΣΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΑ ΑΡΤΑΣ

2

Υ/Β'

ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α’ ΤΤ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ & ΑΝΘΥΠΑΣΤΥΝΟΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Ε.Σ.Κ.Α.Κ.Μ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Υ/Β'

ΒΑΛΟΔΗΜΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΤ ΠΙΕΡΙΑΣ

2

Α/Β'

ΓΙΑΡΙΣΚΑΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΤΑ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

3

Α/Υ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΑ ΗΜΑΘΙΑΣ/ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

4

Α/Α'

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΜ. ΔΙΩΞ. ΝΑΡ. Δ..ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

5

Α/Β'

ΜΑΡΙΟΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Α.Τ. ΑΛΜΩΠΙΑΣ

6

Α/Υ

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΥΑΕΕΒΒΕ

7

Α/Β'

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΑΚΑΘ/ΤΑ

8

Α/Β'

ΠΟΛΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕΦΓΚΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9

Υ/Α'

ΤΑΡΑΣΙΑΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΥΜΕΤ

10

Α/Β'

ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΠΠΚΕΣΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

11

Υ/Α'

ΤΣΙΦΤΣΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΑ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

 

 

 

ΝΕΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΑΝΘΥΠΑΣΤΥΝΟΜΩΝ

ΝΕ.Σ.Π.Α.Α.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Α/Α'

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΕΘ/ΥΑΤ

2

ΑΝΘ

ΔΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.ΑΛΛ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4

Α/Υ

ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕΕΒΕ

5

Υ/Α'

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΥΕΑΔΒΕ/ΤΕΕΜ

         

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΑ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

         

A.

ΑΝΩΤΕΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

1

Α/Α'

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΕΘ/ΥΑΤ

2

ΑΝΘ

ΔΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.ΑΛΛ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4

Α/Υ

ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕΕΒΕ

5

Υ/Α'

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΥΕΑΔΒΕ/ΤΕΕΜ

         
         

B.

ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

 

1

Α/Α'

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΕΘ/ΥΑΤ

2

ΑΝΘ

ΔΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.ΑΛΛ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4

Α/Υ

ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕΕΒΕ

5

Υ/Α'

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΥΕΑΔΒΕ/ΤΕΕΜ

         

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΤΕΑΠΑΣΑ.

 
         

1

Α/Α'

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΕΘ/ΥΑΤ

2

ΑΝΘ

ΔΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.ΑΛΛ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

4

Α/Υ

ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΕΕΒΕ

5

Υ/Α'

ΤΣΕΛΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΥΕΑΔΒΕ/ΤΕΕΜ

 

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Α/Υ

ΜΕΤΑΒΙΤΣΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΑΕΘ

2

ΑΝΘ

ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

ΤΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

Α.ΚΙ.Δ.Α.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Α/Α'

ΒΕΝΑΡΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΑΕΑ/ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
         

1

Α/Α'

ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ

Εύρεση

Τα βιβλία μας...

Οι εφημερίδες σήμερα...